RNC65H3920BRRE7
MFR.Part #
RNC65H3920BRRE7
JLCPCB Part #
C3577768
Description
-65℃~+175℃ 392Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors