RN70E1561BRE6
MFR.Part #
RN70E1561BRE6
JLCPCB Part #
C1809530
Description
-65℃~+175℃ 1.56kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors