RN70E2003FBSL
MFR.Part #
RN70E2003FBSL
JLCPCB Part #
C3467864
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors