RNC70H6813FRRE8
MFR.Part #
RNC70H6813FRRE8
JLCPCB Part #
C3520774
Description
-65℃~+175℃ 681kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors