RN70E1211BRSL
MFR.Part #
RN70E1211BRSL
JLCPCB Part #
C1816982
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors