RN60E1211FRSL
MFR.Part #
RN60E1211FRSL
JLCPCB Part #
C1805644
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors