RCP1206B1K10JEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP1206B1K10JEA
JLCPCB Part #
C3988566
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 1.1kΩ 2.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS