1.5KE170CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE170CA-E3/54
JLCPCB Part #
C1975194
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 145V 179V 1uA 234V 6.4A@10/1000us Bidirectional TVS DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS