RN70E1004FBSL
MFR.Part #
RN70E1004FBSL
JLCPCB Part #
C1435410
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors