RN70D1004FBSL
MFR.Part #
RN70D1004FBSL
JLCPCB Part #
C1427603
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors