RN70E1000BRSL
MFR.Part #
RN70E1000BRSL
JLCPCB Part #
C1819033
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors