RN70D9R09FB14
MFR.Part #
RN70D9R09FB14
JLCPCB Part #
C3564661
Description
-65℃~+175℃ 750mW 9.09Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors