RN70D90R9FB14
MFR.Part #
RN70D90R9FB14
JLCPCB Part #
C3431736
Description
-65℃~+175℃ 750mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors