RN70D9310FBSL
MFR.Part #
RN70D9310FBSL
JLCPCB Part #
C1426344
Description
-65℃~+175℃ 750mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors