CMF5520M000JNEK
MFR.Part #
CMF5520M000JNEK
JLCPCB Part #
C1420669
Description
-55℃~+175℃ 20MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS