RN65C3000CRE6
MFR.Part #
RN65C3000CRE6
JLCPCB Part #
C1799836
Description
-65℃~+175℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors