Y000761R9000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000761R9000B9L
JLCPCB Part #
C1463793
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 61.9Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS