RN70D7501FRSL
MFR.Part #
RN70D7501FRSL
JLCPCB Part #
C1806655
Description
-65℃~+175℃ 7.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors