RN65E6191BRE6
MFR.Part #
RN65E6191BRE6
JLCPCB Part #
C1803498
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors