RN70D7501FBSL
MFR.Part #
RN70D7501FBSL
JLCPCB Part #
C1425449
Description
-65℃~+175℃ 7.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors