RN60D6650FBSL
MFR.Part #
RN60D6650FBSL
JLCPCB Part #
C3533994
Description
-65℃~+175℃ 250mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors