RN65D1691FBSL
MFR.Part #
RN65D1691FBSL
JLCPCB Part #
C1428006
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors