RN70D5622FBSL
MFR.Part #
RN70D5622FBSL
JLCPCB Part #
C3422684
Description
-65℃~+175℃ 56.2kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors