Y407420K0000T9R
MFR.Part #
Y407420K0000T9R
JLCPCB Part #
C3970336
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 400mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS