TNPU120614K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120614K0AZEN00
JLCPCB Part #
C3940755
Description
-55℃~+125℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS