RN70D5620FRSL
MFR.Part #
RN70D5620FRSL
JLCPCB Part #
C1806628
Description
-65℃~+175℃ 562Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors