RN70D4640FRSL
MFR.Part #
RN70D4640FRSL
JLCPCB Part #
C1806504
Description
-65℃~+175℃ 464Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors