ERC706K9800FKEK500
MFR.Part #
ERC706K9800FKEK500
JLCPCB Part #
C3377764
Description
-65℃~+175℃ 6.98kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS