RN70D3900FB14
MFR.Part #
RN70D3900FB14
JLCPCB Part #
C3378326
Description
-65℃~+175℃ 390Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors