RN70D2871FB14
MFR.Part #
RN70D2871FB14
JLCPCB Part #
C1419003
Description
-65℃~+175℃ 2.87kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors