RN65E3571FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E3571FBSL
JLCPCB Part #
C7292901
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 3.57kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors