RN70D2371FB14
MFR.Part #
RN70D2371FB14
JLCPCB Part #
C1415221
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors