RN70D2743FBSL
MFR.Part #
RN70D2743FBSL
JLCPCB Part #
C1427876
Description
-65℃~+175℃ 274kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors