RN70D2740FBSL
MFR.Part #
RN70D2740FBSL
JLCPCB Part #
C3513709
Description
-65℃~+175℃ 274Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors