RN70D2740FRSL
MFR.Part #
RN70D2740FRSL
JLCPCB Part #
C1806730
Description
-65℃~+175℃ 274Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors