TNPW040262K0BETD
MFR.Part #
TNPW040262K0BETD
JLCPCB Part #
C1721590
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount