RN70D2490FBSL
MFR.Part #
RN70D2490FBSL
JLCPCB Part #
C1429944
Description
-65℃~+175℃ 249Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors