ERL056M8000JNBF36
MFR.Part #
ERL056M8000JNBF36
JLCPCB Part #
C3505493
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.8MΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors