RN70D2374FB14
MFR.Part #
RN70D2374FB14
JLCPCB Part #
C1433428
Description
-65℃~+175℃ 2.37MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors