RN70D2370FB14
MFR.Part #
RN70D2370FB14
JLCPCB Part #
C1415063
Description
-65℃~+175℃ 237Ω 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors