RN70D2210FRE6
MFR.Part #
RN70D2210FRE6
JLCPCB Part #
C1799038
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors