RN70D1651FRSL
MFR.Part #
RN70D1651FRSL
JLCPCB Part #
C1806794
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors