TNPW1206374KFHTA
MFR.Part #
TNPW1206374KFHTA
JLCPCB Part #
C1717321
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 374kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount