RN70D1691FRSL
MFR.Part #
RN70D1691FRSL
JLCPCB Part #
C1807086
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors