RN70D1400FRSL
MFR.Part #
RN70D1400FRSL
JLCPCB Part #
C3426076
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors