SFR16S0002200JA500
MFR.Part #
SFR16S0002200JA500
JLCPCB Part #
C1367724
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS