RN60D1400FRSL
MFR.Part #
RN60D1400FRSL
JLCPCB Part #
C1783236
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors