RN70D1271FRSL
MFR.Part #
RN70D1271FRSL
JLCPCB Part #
C1806846
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors