RN70E3743FRSL
MFR.Part #
RN70E3743FRSL
JLCPCB Part #
C1811304
Description
-65℃~+175℃ 374kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors