RN65C6490FRE6
MFR.Part #
RN65C6490FRE6
JLCPCB Part #
C1790153
Description
-65℃~+175℃ 500mW 649Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors